| zuzu_4658 a întrebat:

Prima oara cand o faci cum e?big grin Din cate am auzit e cam dureros si din cate am citit pe la voibig grin?:*

6 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Prima data, adica acum cateva luni, a fost ceva de vis. Mi-a placut foarte mult atmosfera, muzica, lumanarile...Nu m-am mai gandit la durere, a fost ceva infim pe langa placerea care o simt acum.Nu e grozav din prima dar stii si tu, "pofta iti vine mancand" big grin

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Normal ca e si dureros insa nimeni nu a murit din asta.insa se combina durerea cu placerea

| LoveForShania a răspuns:

Fiecare simte ceva... unii plictiseala, alta pasiune. Existenta ne face diferiti. Nu stiu!@!

| ynacuf a răspuns:

Pai...eu sunt fatabig grin asa ca o sa iti spun cum a fost prima data pentru mineblushing, a fost nu de mult timpbig grin si a fost destul de placut nici macar nu m-a durut atat de tareoh go on depinde de fiecare cat de "stramta" ehappy. E placut abia dupa a doua a treia oarawhistling

| GabiCh93 a răspuns:

laughingplacut

| Matt_1772 a răspuns:

Uhh...Cum sa fie? Bineee rolling on the floor in caz ca esti baiat sa nu mimezi niciodata...am patit-o si m-a dat afara din casabig grin