| Anna_6465 a întrebat:

Cum e sa faci sex oral? Ce e placut in a face sex oral?(fetele). Ce simtiti fetele cand faceti sex oral(partenerului)?laughing(sper sa nu para o intrebare banala)

8 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Pentru a te perfectiona in asta, trebuie sa-ti sustii majoritatea examenelor la oral laughing

| foxi a răspuns:

Eu consider ca este o anomalie!

| bOse a răspuns:

Este o anomalie cum spune foxi doar daca ai fost crescut cu biblia la gat.

| rosto a răspuns:

Greu maica, greu. banala nu pare intrebarea, doar stupida happy

| Cronki a răspuns:

Mai nu stiu ce parere au fetele, insa eu cand ma uit la poza ta. ma trec sudorile rolling on the floor

| andreea_5162 a răspuns:

Eu una zic sa incerci. dar nu cu orisicine ci doar cu cineva cu care esti si ai incredere in el ca asta va ramane numai intre voi, ca sunt convinsa ca nu vrei sa o faci cu un oarecare de la care sa se afle si sa te alegi cu statutu de tarfa! Ai o oarecare satisfactie cand vezi ca il faci sa moara de placerehee heear fi bine sa fie si reciprochappy

| andreea_5162 a răspuns:

Eu una zic sa incerci. dar nu cu orisicine ci doar cu cineva cu care esti si ai incredere in el ca asta va ramane numai intre voi, ca sunt convinsa ca nu vrei sa o faci cu un oarecare de la care sa se afle si sa te alegi cu statutu de t***a! Ai o oarecare satisfactie cand vezi ca il faci sa moara de placerehee heear fi bine sa fie si reciprochappy

| sharlena_4021 a răspuns:

Eu cred ca este ceva ff normal, dar depinde si cui ii faci sex oral... femeia pe strada trebuie sa fie o doamna si in pat o ...eu am facut asta cu partenerul meu si nu imi pare rau deloc, desi la inceput mi s-a parut ceva iesi din comun, ofera mai multa placere partenerului tau, iar pentru tine placerea ca l-ai satisfacut, lasati inhibitiile deoparte si incercatzi daca simtiti nevoia.nu e ceva rusinos