| anonim_4396 a întrebat:

Buna,ce simtiti voi fetele cind faceti sex oral cuiva? Ce chiar e atit de placut? Mie mi-i greata cind vad.

Răspuns Câştigător
| SameMistake a răspuns:

Cea care il iubeste cu adevarat pe partenerul ei, da, simte placere prin satisfacerea lui. Pentru ca o relatie include orice vor partenerii.
Si nu e lipsit de demnitate, asa cum am vazut ca raspunsese cineva. O femeie isi iubeste sau nu partenerul. Face ce vrea cu el, ii face ii vrea, face ce ii face pe ei fericiti.
E alegerea demna a fiecaruia.
Si apropo, normal ca ti-e greata cand ii vezi pe altii, pentru ca nu esti implicata, deci nu esti excitata. Doar asteapta sa te excite si pe tine un tip ca lumea, de n-o sa iti vina sa te urci si pe pereti pentru el. Nu poti comenta pana nu te afli in situatia despre care vorbesti.
Numai bine!

19 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Ti-e greata pana o sa faci si tu.
ne lasi cu aerele astea de printesa virgina?

| IoanaIoa88 a răspuns:

Ti`e greata pana o sa faci si tuwinking...

| oany a răspuns:

Nu mi se pare deloc absurd ca la 16 ani sa te preocupe asta..am vazut un comentariu! Foarte multe fete, astazi isi incep viata sexuala dupa 14 ani, multe si mai devreme, asa ca nu vad o problema la 16 ani.Ca sa iti raspund la intrebare, da, poate la inceputt e un sen timent ciudat, dar in timp vei simtii o placere diferita.

| Seby90 a răspuns:

Nu am putut raspunde si trece peste poza ta, in consecinta vreau sa te felicit pentru extraordinarul bot de rata pe care il detii. Vine si cu personalitate sau este lipsit de gandire?

De ajuns cu ironiile as putea spune, referitor la intrebarea ta, vezi tu, nu cel care face trebuie sa se simta bine, practic este scarbos, dar poate fi interpretat ca un gest frumos de catre celalalt, asta intr-o relatie, cand vorbim de penalele de pe centura, ce pot sa zic... stiu ele ca nu pot lua herpes daca isi mesteca buzele peste hulk al meu.
Personal, imi displace, si sa-l ofer si sa-l primesc. Cel putin ultima data m-am ales cu niste zgarieturi... neinitiata... deh.

| LegionarulRoman a răspuns:

Insemna sa-l masturbeszi pe "partenerul " tau, pana ejaculeaza la tine in gura.O practica scarboasa. distractie placuta.

| LegionarulRoman a răspuns (pentru LegionarulRoman):

Massturbarea se produce sugandu-i "duda".

| LegionarulRoman a răspuns (pentru LegionarulRoman):

Reactii adverse: cancer bucal si faringian.

| Vix999 a răspuns:

Esti prea mica sa pricepi complexitatile vietii sexuale.
O sa intelegi si tu mai bine cand o sa ajungi la o maturitate psihica si sexuala mai mare.

| GulDan a răspuns:

Deci te uiti la filme porno?laughing

| hunterr a răspuns:

Ce sa simta? un baton de piele cu un gust ciudat care le gadila pe cerul gurii si poate ajunge pana la omulet smug

| Sim0 a răspuns:

Din numele tau constat ca ai doar 16 ani. :]. La anii astia asta te preocupa pe tine?

| Sisitta a răspuns:

Buna! ce pot sa zic, fetele care fac asta sunt proaste, nimic demnitate in ele.

| EddiWeed a răspuns (pentru Sisitta):

Ai trait pe vremea lu Ceasca? tu nu ai bagat si nu o sa bagi botu la savarina? asa ca nu mai jigni fara sa gandesti prietenas

| Petrust a răspuns:

Tu in genere ai ajuns la relatii intime vreodata? Te-ai ocupat cu sexul cu cineva? Imi pare ca cu ceva mai obisnuit de obicei se incepe...

| MelindaVictoria a răspuns:

Si mie la fel.e o prostie...nu incerca

| PentruFete a răspuns:

Dat tie ti-ar placea daca tiara face sex oral cineva mai mult ca probabil ca da deci asculta melodia Bug mafia olimpiada "...mangaiatio alintatio facetio sa va placa"

| hunterr a răspuns (pentru PentruFete):

Si traducerea unde e ma?

| Ivaaa a răspuns:

Draga mealaughing ce-i in mana nu-i minciunalaughing nu stiu daca intelgi ce vreau sa spunlaughing

| alexrocko a răspuns:

Fetele nu cred ca simt nimic, doar baiatul/fetei careia ii faci ^-^