| RAY a întrebat:

Cum e sa iubesti cu adevarat? care e diferenta intre dorinta vs iubire? poti iubi mai multe fete in acelasi timp?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Una este sa iti doresti pe cineva si alta este sa ai sentimentul ala de iubire sincera si profunda pe care il dobandesti nu doar privin fizicul ci si psihicul, felul de a fi...sa te obisnuiesti cu ce deja ti-a oferit si sa simti ca ai nevoie de asta pentru a fi bine

26 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Neah...doar vrea sa-ti ia banii si sa te insele cu un badboy.laughing

Da, te potrivesti perfect. Pacat ca toate astea nu sunt reale...

| RAY explică (pentru Holiday):

Fi calm ca nu am banii nu are ce sa imi ia, macar cu asta sunt bucuros

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Daca vrea o femeie iti gaseste banii pe care nici tu nu stii ca ii ai.laughing

| RAY explică (pentru Holiday):

Da imi face asigurare de viata apoi ma sinucid din cauza ei si devine bogata, i dau si ideii

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Eu zic sa va faceti amandoi asigurare de viata unul in favoarea altuia. Apoi, the winner takes it all.

| RAY explică (pentru Holiday):

Corect asa vom face, eu sunt un sot bun si cuminte

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Cuminte poate, bun nu prea cred...dar e doar parerea mea. Cred ca s-ar sinucide de plictiseala.

| RAY explică (pentru Holiday):

Sunt un dracusor stiu, saraca de ea, numai scrie asa ca numai va fi nunta si numai vine apocalipsa, nu cred ca sunt plictisitor pe TPU

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Mi-ai dat o idee. Cum ar fi sa-ti faci cateva conturi pe TPU si apoi sa te atasezi de ele?!? laughing Ba chiar sa faci si nunta cu 2-3...

| RAY explică (pentru Holiday):

Asa ceva este interzis pe TPU, eu nu fac asa ceva

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Conturile multiple sau bigamia?!?

| RAY explică (pentru Holiday):

Ambele sunt interzise pe TPU si in Romania, dar daca esti gigolo cu un singur cont e ok, o vreme iau pauza, ma dedic doar ei in totalitate o voi iubi etern, infinit

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Mi-e rau, lesin...

| RAY explică (pentru Holiday):

In sf ajungi la domnul

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Am medic de familie o doamna, nu domn, si e chiar draguta. Nu-mi da idei...laughing

| RAY explică (pentru Holiday):

Wow te-ai indragostit de ea te pomeni

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Eee...ooo...despre ce vorbim noi aici?!?

| RAY explică (pentru Holiday):

De nimic, hai sa numai facem spam

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Pai ce facusi bre, modificasi intrebarea de nu mai intelege nimeni nimic din discutia noastra filosofica si plina de intelepciune?
Intai intrebi daca te potrivesti cu https://www.tpu.ro/utilizator/abdljz si dupa aia modifici si vii cu alte alea? Hmm...

| RAY explică (pentru Holiday):

Pai nu ma potrivesc cu ea, desi intrebarea numai are sens

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

De ce crezi? Eu cred ca v-ati potrivi...macar o data, de doua ori...

| RAY explică (pentru Holiday):

Nici macar o data e prea frumoasa pentru mine si plus ca e contabila

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Si ce crezi ca toate contabilele fac fundul mare de atata stat pe scaun?!? Sau ti-e ca iti taie din bugetul de bere? laughing

| RAY explică (pentru Holiday):

Ambele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din dorinta nu te sacrifici pentru o persoana.Din iubire o faci.Dar cel mai bine ele merg impreuna.Nu poti iubi mai multe in acelasi timp.

| VictorFenrir a răspuns:

Pai daca e sa o luam logic cand e doar dorinta vrei sa fii cu ea doar ca te atrage fizic, gen nu vei face mari sacrificii pentru a fi cu ea, si iubire e cand iti doresti din tot sufletul sa fii cu persoana respectiva(si de cele mai multe ori nu reusesti) iti calci pe orgoliu si mai multe din astea