| cata24caty a întrebat:

Cum este cu stimulentele sexuale pentru femei?

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Incep din creier si coboara.
Te pricepi la creierul de dama?
happy

| RAY a răspuns (pentru greece12):

Cmf honey

| greece12 a răspuns (pentru RAY):

Hm.
Daca vrei sa fii galant, fii si elegant...

| powergirl a răspuns:

Stimulentul cel mai bun pentru o fata este chiar barbatul daca il place nu ai nevoie de nimic doar sa fii langa ea si sa o iubesti daca aici e vb ca fata nu vrea nimic si tu vrei sa ia ceva stimulente sa castigi ceva nu va merge niciodata cu nimic ofera-i o cina roamntica cu lumanari si fii cat poti de ideal ca un iubit dragastos cu ea si cuceresti-o sarut-o si totul va decurge bine acum adevaratul motiv pentru care intrebi de stimulente numai tu il stii

| RAY a răspuns:

Se numesc afrozidiace si sunt un mit ele nu funcioneaza la om, feromoni umani nu pot fi reproduci in loborator,dar vinul rosu face ca sangele sa aiba o viteza mai mare cea ce face cabataile inimi sa se dubleze asta da poate fi un afrozidiac dar repet trebuie sa fi si atractie fizica intre cele doua persoane se spune ca daca o fata e beata vrea sex ce legatura are x cu y, in fine da sunt alimente ce stimuleaza hormoni pe care i poti stimula si daca alergi creste hormonul la sexul atata tot,manca sanatos,fructe,legume,proteine, patranjelu, usturoi, ceapa, telina etc repet nu sunt dovezi doar ipoteze pentru femei nu exista viagra de fapt viagra nu ridica asa ceva doar face ca sangele sa pombeze mai mult in penis atat pentru voi efectul e nul

| Felys a răspuns:

Nu sunt pastile ca la barbati pentru asa ceva, o femeie o stimulezi daca esti istet si prin vorbe, prin gesturi, desigur mai trebuie sa fie si interesata de tine ca daca nu e iti da cu poseta in cap

| Danysan a răspuns:

E de ajuns sa te placa si restul nu mai conteaza.Mi se pare o nesimtire sa ii pui ceva in suc ca sa o determini sa o faca cu tine sau in altceva.Cel putin mie mi-ar fi sila de mine.Mai bine stau asa decat sa recurc la metode josnice ca sa ma culc cu ea. Sunt curios cum se scot cei care recurg la metode din astea cand iubita isi revine.

| PsychologistT a răspuns:

Daca te referi la afrodisiace, consta in pastile si creme care cresc apetitul sexual.