| mentholinks a întrebat:

Exista femei carora sa le placa sa fie sclave sexuale?

Răspuns Câştigător
| Mirella2344 a răspuns:

Mie imi place

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Majoritatea romancelor fac sex la comanda calaului daca se opun primesc tratament cu facalet sau curea. Periculoasa tara noastra

| RoCkKiD a răspuns:

Exista 2 categorii.

1. e daca au vreo tulburare dependenta de personalitate si dupa ce se ataseaza de un tip o sa fie ca un catel care o sa faca absolut orice pentru el.

2. Exista tipe care au un fetis pe filmul asta. Nu o sa o faca 100% din timp dar le excita jocurile de genu si le prefera in timpul sexului.

| Celcestietot a răspuns:

Da.

| alexalx1234 a răspuns:

Nu. Ele vor ca bărbații să fie sclavi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Există happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Probabil, care se mint singure.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu, sunt atatea cazuri in care vor sa fie dominate. Daca ar exista asemenea femei, este ceva rau in asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Una e să îți placă să te simți "dominată" de un bărbat și alta e să îți placă să te simți "sclava" sa. straight face

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot una este, eu chiar nu vad diferenta. Tu o vezi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Da, o văd. big grin

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Una este de buna voie si alta din obligatie, sau cum o vezi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Da, așa ceva.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Oarecum, dar daca vor dominatie tot timpul, practic sunt sclave sexual thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista, alea din filmele p0rno. Pe restul trebuie sa le faci sa se simta confortabil langa tine, sa existe un raport și respect comun, pentru a le transforma in sclave sexuale pentru a-ți satisface placerile tale bolnave. Ce probabil nu o sa se întâmple prea curând.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista, in special cele din corporatii, directoare, manageri de proiect, cele cu functii de conducere in cariere, isi doresc sa fie sclave sexuale, conform studiilor de specialitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celor masochiste probabil.

Răspuns utilizator avertizat
| ceafostodata a răspuns:

Nu...lasa chestia asta cu "slava sexuala" pentru fan-fiction și filme erotice. Ca și femeie, nu, nu mi-ar plăcea sa fiu scava sexuala a unui bărbat, deoarece femeile nu sunt un obiect sexual chiar dacă bărbații au fantezii ciudate. Dragi mei, lăsați scenariile cu "in special cele din corporatii, directoare, manageri de proiect, cele cu functii de conducere in cariere, isi doresc sa fie sclave sexuale, conform studiilor de specialitate" "Majoritatea romancelor fac sex la comanda calaului daca se opun primesc tratament cu facalet sau curea" "Există happy" deoarece nu cred ca sunteți voi in măsură să știți ce vrea sau nu o femeie. Da, exista femei cărora le place și acele femei se numesc c u r v e.