| SERIOUX a întrebat:

Ce este sexul oral?

Răspuns Câştigător
| kidboo a răspuns:

Inseamna ati satisface partenerul in zonele intime.cu limba...

8 răspunsuri:
| tarziu a răspuns:

Am mai raspuns de cateva ori. Sexul oral e sexul care dureaza o ora.
P. S. Se poate face cu sau fara funda.

| YoungHomie a răspuns:

Sexul oral?laughing atunci cand ii sugi p*** partenerului

| Kolp a răspuns:

Adica. o fata suge organul genital al barbatului pentru. ca barbatul sa se simta "super"

Mai mult:

Cum a zis si benzona, cu gura (limba, dintii, dupa preferinte si posibilitati) se stimuleaza (ling, sug, musca delicat) organele sexuale. Mai explicit de atat mi-e teama sa spun, ca ma acuza pudicii de limbaj indecent si instigarea minorilor. Si informatiile ...stiintifice, ca sa iesim din sfera porno: sexul oral facut barbatilor se numeste felatie, iar cel facut femeilor-cunilingus.

Sper ca dai funda la cat m-am chinuit sa scriulaughing

| Alexandru_8107 a răspuns:

Pentru unii, o placere pentru altii o prostie.

| crissnebb83 a răspuns:

Iti folosesti limba, dinti si gura pentru a-ti satisface partenerul(partenera), e placut oricum! fa-o si ai sa simti

| pinkrulz1994 a răspuns:

Oral=gura
suptul sau lingerea organelor genitale ale femeii sau ale barbatuluihappy

| SelluMarrie a răspuns:

Sexul oral inseamna ca fata sa ii suga organul genital al barbatului, iar barbatul sa ii linga organul genital al femeii

Funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand vorbesti.despre sex.este in scris si oral. da nu v-a explicat la scoala? am inteles ca se practica prin wc-urile scolilor.