| NICUSOR45 a întrebat:

Ce este sexul oral?!

5 răspunsuri:
| Minuneee19 a răspuns:

Ii sugi penisu sau ii dai limbi in pasaricahee hee

| ilov3y0u a răspuns:

laughing cati ani ai?

| MireeeLa a răspuns:

Sexul oral laughing marog este atunci cand penisul barbatului intra in gura femei si tot asa laughing.

| alafaranume a răspuns (pentru MireeeLa):

Sau cand ii dai limbi! si ala tot oral e!

| MireeeLa a răspuns (pentru alafaranume):

Nu cand ii bagi penisul in gura si il scoti.

| adystyl3 a răspuns:

Sexu oral este procesul fizic si chimic intr-un final cand penisul barbatului se freaca de limba peretii interiori ai obrajilor respectic derul guri... evident ale femeii! intr-un final se produce procesul chimic absolut. pensiul barbatului saturat de atata frecat pupat se enerveaza iar la un momentdat te scuipa dar te scuipa bine... ramane la decizia ta daca vrei sai savurezi"saliva" sau daca vrei sa o imprastii pe tine pe zona pieptului de exemplu happy cu bine