| AndreeaChelaru a întrebat:

Cum exciti un baiat si care ii sunt zonele erogene?

Răspuns Câştigător
| irrumator30 a răspuns:

Nu stiu alti baieti ce zone erogene au, pot sa zic ca la mine, sunt asa: lobul urechilor, ceafa, sfarcurile, zona intima (scrot, testicule si penis) si coapsele, pe partea interioara

13 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Fiecare baiat in parte se excita in moduri care de care mai diferite, si la fel de bine fiecare are zona sa erogena. Poti cauta pe google, vei gasi o multime de rezultate, insa depinde mult si de partenerul tau... in mare, cuplurile fac petting pentru a se "cunoaste " mai bine.

| DNSK a răspuns:

Barurile in care sta cu baietii, canapeaua, patul, scaunul masinii..stii tu. prea mica pentru asta, nu crezi?

caramela
| caramela a răspuns:

Draga..asta trebuie sa descoperi tu, nu trebuie sa fie o lectie invatata, fiecare are pinctul lui sensibil.
O zi bunahappy

| єχcєєℓ a răspuns:

Strânge-l de fund și gâdilă-l la ouțe.

| h3r a răspuns:

Talpa, îl gâdili până...pe el.

| kteichd a răspuns:

Sfarcurile,testicule si penis

| jj95 a răspuns:

Salutare, gasesti aici
http://www.unica.ro/......-6888.html
Bafta!

| irrumator30 a răspuns:

Cum? sarutari, jocuri cu limba, sugeri si muscaturi usoare

| Ajutatorool a răspuns:

Penisul. Incearca Penisul. Cu penisul nu ai cum sa dai gres.

| LordCroft a răspuns:

Intre oua rolling on the floor

| rem1x70 a răspuns (pentru LordCroft):

rolling on the floor))) sincer nu e frumos din partea ta de asta team si reportat dar trebuie sa recunosc ca e putin amuzant rolling on the floor)))

| grab a răspuns (pentru rem1x70):

Esti sifonar? happy

| deeaa747 a răspuns:

Buna :* poti incepe cu lobul urechilor apoi cu zona intima :* Sper ca te-am ajutat :* Succes happy happy