| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog, cum fac sa atrag fetele sau sa se indragosteasca de mine?

5 răspunsuri:
| BeAmazing a răspuns:

Comporata-te si vorbeste frumos cu ele smugsmug!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te dai cu miere...

| GreenShinyApple a răspuns:

Trebuie sa fii de treaba.Nu-ti bate joc de ele dar nu fii obsedat de ele, adica sati doar cu fetele. Tineti-va de brat cand mergeti ca grup de prieteni prin oras. Fetele adora asta! Si chestii de genul asta. Sper ca cat de putin te ajuta.Succes big grin

| PsychoNevul a răspuns:

Nu zic la oricine, dar tu imi esti simpatic, asa ca-ti dau sfatul meu.
Deschizi tv-ul frumos la Taraf TV, si faci dedicatii la toate fetele cunoscute.
Le da pe spate happy

| alexFlaesrdtfygu a răspuns:

Trebuie sa ai umor, sa fii putin spontan, sa nu fii timid, sa te imbraci misto si fale sa radawinking