| Tau_Nebunul_1997 a întrebat:

imi spuneti si mie v-a rog cum sa fac sa se indragosteasca fetele de mine? Arat destul de bine happy

7 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Pentru inceput ar trebui sa inveti limba romana... Dupa, poate mai discutam.

| nic3rr a răspuns:

Fii tu insuti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai calm, fiecare la vremea lui...sigur e cineva acolo(in lumea asta) care te place fara sa faci nimic(cu exceptia mamei tale)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu trebuie să faci nimic. fii tu, și o să apară și persoana pe care o cauți.

| Xpressurself a răspuns:

Trebuie sa meriti. sincer poti fraieri niste zapacite pe care nu le cauta nimeni insa o fata serioasa cu caracter de langa care nu mai vrei sa pleci nu poti pacali. femeile se uita o secunda la aspect in urmatoarele secunde iti citesc caracterul dintr-o privire. adica cine esti.
nu incerca sa porti masti fii tu insuti.

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Poti incepe prin a fi indiferent fata de ele si, poate, putin diferit (genul ala mai misterios). Asta cred eu ca le atrage.
Pa!

| StefanAdrian911 a răspuns:

Nu trebuie sa o iei dupa cum arati tu.
Intr-o relatie, mare parte din ea este comportamentul intre cei doi.
Conteaza si cum arati, nu pot spune ca nu, dar..In mare parte comportamentul este cheia spre succes, daca intelegi ce zic.