| Prochill a întrebat:

Cum fac sa am prieteni dupa facebook in lista de messenger, adica sa imi apara pe id cine e online pe fb, am vazut la prietena mea in lista de la id si ea a zis ca nu mai stie cum a facut, plizz astept raspunss dau FUNDAAAA, scuze de categorieee

Răspuns Câştigător
| bobo_1327 a răspuns:

Http://help.yahoo.com/l/ro/yahoo/mail/ymail/chat/fbchat-01.html
aici o sa gasesti exact pasii care trebuie sa ii faci ca iti intre prietenii online de pe facebook in lista de messenger.am incercat si eu si mi-a mers funda te rog

6 răspunsuri:
| DizzyXD a răspuns:

Pai ia-ti ultimul messanger 12 parca si o sa iti aparatongue

| gianina14 a răspuns:

Trebuie sa ai nu stiu ce fel de yahoo!
Daca-mi dai fundita o sa ti spun ce fel de yahoo dar mai intai intrebuie sa intreb un prieten!

| bobo_1327 a răspuns:

Merge si pe 11 iti trebuie un anumit program si eu sunt in cautarea lui daca aflu o sa iti zic

| bobo_1327 a răspuns:

Http://help.yahoo.com/l/ro/yahoo/mail/ymail/chat/fbchat-01.html
aici sunt pasii pe care trebuie sa ii urmezi

| danielblue52 a răspuns:

Iati yahoo messenger 11