| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa ii atrag atentia unei fete? eu o plac, ea nu stiu daca ma place si nu stiu cum sa fac. exclud sa o intreb sau sa intreb pe altcineva. p.s. : ma cheama rares si sunt din Braila

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Acum vin sarbatorile de iarna, ocazie buna pentru a-ti atinge scopul, sa ii atragi atentia: arunca la piciorele ei o petarda! Sigur nu te va uita!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vorbeste mai mul cu ea. Daca va imprieteniti, da-i semnale ca iti place de ea. Probabil atunci se va da de gol daca te place...

Daca nu va imprieteniti, e clar, nu vreau sa fiu rau, dar nu te place.

Sau de ce sa nu intrebi pe cea mai buna prietena a ei?

| Mariidc a răspuns:

Rares si mai cum?batting eyelashes big grin

| loveyourlifeis4ever a răspuns:

Pai fii ROMANTIC si alege-i gusturile:culorile, animalele, filmele, florile etc. pentru a-i face un cadou sau un biletel cu tot ce-i place si apoi (dk esti timid) semneazate ca ANONIM! Sau invit-o in oras, la o inghetata, la un film, pe faleza, la primarie(am vizitat Braila, e super!)sau undeva unde sa va simtiti impreuna... liberi si linistiti(ca doi porumbeii) daca mai vrei sfaturi da-mi mesaj caci (eu cred happy ) sunt Ingelasul iubirii.