| alexandraaaaaaaaaaaa a întrebat:

Cum fac sa il determin pe iubitul meu sa fie si mai atras de mine si sa ma vrea de sotie (va rog nu va bateti joc cu raspunsuri inutile) pup multumesc anticipat

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sa nu stii oare ca si fetele pot pune intrebarea "fatala"?!? Dar oricum tine de existenta unor calitati essentiale, compatibilitate, buna intelegere, si nu numai!

| Trolli a răspuns:

Cum? Nu cred ca este o reteta! Incearca sa nu pari atat de disperata! Cand va simti el, te va cere.

| neutrino a răspuns:

Chiar asa impresie proasta ai despre iubitul tau?

| h3r a răspuns:

Hmm, cred ca asta vine din interior, mai exact al lui. Cand o sa simta o va face.
Tu doar arata-i cat de mult il iubesti si ca iti doresti un viitor in doi.

Take care.

| johnsmith1890 a răspuns:

Tot secretul este sa fii tu happy nu te grabi te va cere el cand v-a simti de cuviinta.

| 47a a răspuns:

Spune-i ce simti. asa i-am zis si eu la prietena mea din clasa intai laughing si a inceput sa ma plac prin a treia. laughing)