| myheroine a întrebat:

Cum fac sa intru in vorba cu un baiat foarte dragut din scoala mea? As vrea sa stiu cum sa fac sa fiu 'Observata' de el nu stiu ce sa-i spun, nu stiu cum ma pot baga in seama cu el... Daca puteti sa-mi spuneti ce as putea sa-i zic sau sa fac sa ma imprietenesc cu el, mentionez ca este un baiat destul de matur...Va rog ajutati-ma Dau fundita big grin tongue

1 răspuns:
| drAn3 a răspuns:

Cea mai buna strategie de agatat e sa stai sa astepti pana te baga el in seama. E logic, nu? Asta faci tu acum...
Cand eram eu mic, era cu "lipeala", un prieten/o prietena apropiata venea cu intrebarea si iti facea lipeala laughing.