| AnnabellaTinno a întrebat:

.. la scoala mea este un baiat care este a8a iar eu a7a este dragut si vorbeste frumos cu fetele adica este amabil... mie imi place de el dar cum sa fac sa intru in vorba cu el? Ce as putea sa il intreb. PS: este mai matur nu ii mai plac asa intrebari gen ce materie iti place sau cam asa.Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| gabitzapapusika2000 a răspuns:

Zii ca iti place cum se poarta subtil cum arata si in asa fel sa aflii daca are iubita si restul vine de la sine