| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa ma placa un baiat? Eu sunt in clasa cu el.Imi place foarte mult de el. Dar el nu prea imi da importantasad Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Miley a răspuns:

Daca nu iti da importanta nu cred ca are vreun sentiment pentru tinesad. Dar incearca sa il bagi tu mai mult in seama vorbeste mult cu el si deveniti cat mai mult propiati. Porma incearca sa ii spui cand sunteti singuri ca il iubesti.Cu siguranta o sa spuna dahappy

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Buna! Sti cum e... tu pui intrebarea, dar nu te exprimi coerent. Intrebarea ta cred ca trebuia sa sunt : "Cum pot cuceri un baiat?" Nu e greu, dar nici simplu. Trebuie sa te comporti frumos cu el, sa ii vorbesti frumos, sa-i zambesti si sa ii arunci priviri. O sa te observe atunci si o sa-ti acorde mai multa importanta. Nu stiu daca va ajunge sa te place, dar o sa fie interesat de tine.

| DenisaMetal a răspuns:

Pai daca esti cu el in clasa pe la ore priveste-l insitent mai tot timpul, daca cere ajutorul cuiva oferate si ajuta-l. Vorbeste cu el ce ii place de ce e pasionat el si vei vedea ca timpul le rezolva pe toate.

| Niros19 a răspuns:

Eu iti spun ce se intampla de obicei baietii plac fata care nu ii baga in seama bine trebuie sa fi si atragatoare desteapta si ce ii mai place lui la o fata

| hermione a răspuns:

Pai, trebuie sa intri in discutie cu el.asa am facut eu si tipul chiar a inceput sa ma bage in seama.de exemplu daca e bun la mate mergi pana la el si intreaba-l cu se face un exercitiu(pe care il sti deja, sa pari ca intelegi )si daca stii ce pasiuni are invata ceva despre ele de ex daca ii place fotbalul incearca sa spui ca iti place fotbalul. gaseste lucruri comune cu el. fii naturala in jurul lui si zambeste-i dulce. succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uital, sau sau nu ii da atentie, fi indiferenta, asta doare cel mai mult si il face curios, asa sunt totii, cand nu ii mai dai atentie...devin curiosi. aaa apropo eu sunt baiat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stiti ca eu ma bag mereu in seama cu el si pe mess si in clasa.Dar ieri s-a uitat toata ziua la mine.happy

| ŦąñťäsÿĶïŝš a răspuns:

Eu sunt in clasa cu tinesmug Despre ce baiat e vorba?