| alexiaaaa a întrebat:

Deci:sunt in clasa a 6-a si imi place un baiat din scoala mea care ii in clasa a 8-a, clasa mea face serate cu a lui, in pauze ies pe hol si imi zambeste...la inceput nici nul suportam ma scotea din mintzi, baietii din clasa lui se cred cei mai tari si el bineinteles, dar tocmai am aflat ca la inca 2 colege le place de el, i-am spus la una dintre ele ca si mie imi place de el.Imi place de el, adica nu stiu sigur ce simt, imi place de un baiat de 2 ani(un prieten de a lui fratele meu) dar acum cum nu l-am vazut de mult nu stiu daca mai il plac, dar acum cred ca incepe sa-mi placa de baiatul din scoala mea si nu stiu cum sa-i spun.sunt agitata cand il vad, tot vreau sal ocolesc.help me plz:X

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

La 12 ani mai bine iti vezi de scoala!

Răspuns utilizator avertizat
| roxynutza a răspuns:

Parerea mea ar fi sa il lasi pe el sa se aproprie... asa eram si eu in clasa a 6-a si cand am ajuns in clasa a 8-a am vazut ca nu dau importanta, ii vad p colegii mei cum isi bat joc de fetele din clasele mai mici. dar sper sa ai u noroc :*

| eugem35 a răspuns:

Iauo incet este o varsta frageda pentru prosti apropiete de el fiti prieteni si dai de inteles ca il placi bafta. ps si ar fi bine sa iti fie mintea la scoala lasa relatiile intime ca ai tot timpul pentru asa ceva