| IonutAndrei233 a întrebat:

Cum fac sa nu mi se mai scoale penisul cand stau langa ea? Pur si simplu stam de vorba sau ne tinem de mana si se scoala.

18 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Fa o l@ba inainte de a te intalni cu ea.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

E normal, sunt hormonii esti la pubertate deci nu poti controla acest lucru perfect normal la un om sanatos, daca ai fi impotent atunci nu se mai scula, ce varsta ai tu dar fata?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sexul este unica solutie dar sunte ti amindoi prea mici si riscati daca va incepe ti viata sexuala, cel mai bine ar fi sa mai astepti pana dupa 18 ani, te ai c am grabit sa i ti gasesti prietenă.

| Violleta2022 a răspuns:

Asa este, chiloti mai starnsi pe tine sa nu se vada si esti ok.
Apoi, incerac sa nu te mai gandesti tot timpul la sex, cand esti in prezenta ei, ca de aceea se scoala.

| mihai69 a răspuns:

O să vină vremea când o să vrei să ți se scoale... Mai bin bucură-te de ce ai!

| Emilian65 a răspuns:

La varsta ta, este normal sa ti se scoale penisul in situatiile prezentate de tine. Ar fi o problema mare daca nu s-ar scula.

| Mayhem666 a răspuns:

Il tai si scapi de problema.

| Goete a răspuns:

Te-ai putea castra, daca te deranjeaza atat de mult ca se scoala.
Intrebarea ta e ca si cum ai spune cum sa fac sa nu salivez cand mi-e foame si stau langa mancare.

| mi25 a răspuns:

E ceva normal.

| Willis a răspuns:

Chiloți mai strânși pe tine, și gata.
Simplu. Și dacă se scoală, nu are unde să se ducă prea în evidență.

| CristianPetre2002 a răspuns:

E bine chiar e bine

| TitoJacksana a răspuns:

Nu poti sa controlezi asta, hormonii sunt de vina, penisul simte ca esti cu o fata

| Anonim5695 a răspuns:

Nu potilaughing e normal, nu ai de ce sa te rusinezi. Cu timpul o sa te "obisnuiesti"

| pixelbundle a răspuns:

Erectia este normala la varsta ta, nu iti face probleme.
Daca totusi este o problema, incerca sa imbraci 2 perechi de chiloti
(merge mai ales daca afara e frig)

| Anton_Daniel_2001 a răspuns:

Da cu ciocanu, bate l ca pe snitel

| cicatamortala a răspuns:

Salut si eu am avut aceeasi problema mai de mult acum vreo 2 ani si am gasit solutia. penisul e moale cand nu esti cu ea corect? corect. si pentru ca tie iti sare mintea la nebunii trebuie sa faci un singur lucru. il tai. el este foarte flexibil mai ales cand nu este sculat. cand esti cu ea si nu vrei sa dai la pasarica il tai. si cand te duci acasa il pui linistit la loc cu niste picatura. daca nu crezi ca asta este solutia da-mi un measj privat si iti dau o poza

| pixelbundle a răspuns (pentru cicatamortala):

Nu inteleg determinarea ta de a raspunde in felul asta.
Gandeste-te ca e doar un copil!