| EyesSad17 a întrebat:

Voi simpatizati lesbience si gay?
eu una foarte mult

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Imi sunt indiferenti,ei nu ma deranjeaza pe mine,eu nu-i deranjez pe ei.
In ceea ce priveste inclinatia ta,banuiesc ca esti la o varsta la care nu ti-ai stabilit inca identitatea sexuala,mintea omului e deschisa,ganduri vin,ganduri pleaca iar curiozitatile dau buzna.
Peste cinci ani vei gandi altfel, ajunge sa faci numai lucruri pe care le doresti tu, nu altii!

P.S.Regleaza-ti mesajele private, nu-ti pot raspunde la mesaj.

| EyesSad17 explică:

Si mai o intrebare ce sa fac ca nu imi dau seama daca ma atrag baieti sau fete in cazul asta sunt confuza cate odata am impresia ca imi plac fete

| wildthing a răspuns (pentru EyesSad17):

Si daca iti plac fetele, nu-i grav. Exista studii care spun ca 70% dintre femei si-ar dori sa faca sex cu o alta femeie, iar 30% chiar fac sex, cel putin o data in viata cu o alta femeie. Deci daca ar fi asa, nu ai fi singura...relaxeaza-te.

| calin3003 a răspuns:

Si mie imi place sa vad un baiat care arata bine, dar nu ma simt atras sexual de el... nici nu am avut niciodata vreo fantezie cu vreun barbat, chiar nu inteleg de ce fetele sunt atrase de peroanele de acelasi sex? inteleg sa fetele sunt frumoase si e ok sa le placa si lor, dar nu atat de mult incat sa se culce cu una ori sa aiba o relatie cu ea.Nu simpatizez persoanele cu probleme sexuale.E imoral din punct de vedere fizic si religios.Cred ca ar trebui sa consulti un psiholog.

| MasterYoda a răspuns:

Vezi daca te atrag hermafroditii...

| BiuL a răspuns:

Exista si bisexuali, persoane carora le plac si fetele si baietii. Poate asa esti si tu.

| Malphas a răspuns:

Cu lesbienele nu am nimic.

| diabetzaharat a răspuns:

Nu mai pot de dragul lor

| BodrinCradea69 a răspuns:

????