| Becanee a întrebat:

Ce credeti despre lesbience?

10 răspunsuri:
| SpawNury a răspuns:

Sunt cate o gaura de COVRIG

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le inteleg, ma straduiesc sa nu le judec, pentru ca stiu ca nu e bine, dar imi e greu.
Naspa e ca mai nou au curajul sa recunoasca, ba mai mult, imi strica ziua cu tandreturile lor la plaja si alte cele. Nu inteleg de ce nu isi tin iubirea lor stricata pentru ele.

| DLeonard a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ele la randul lor se intreaba "Oare de ce fata asta nu isi tine iubirea ei pentru ea?". Lor li se pare ciudat ca tu sa fi un baiat iar tie ti se pare ciudat ca ele sa fie cu fete. Corect, nu-i asa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DLeonard):

Am spus ca ma straduiesc sa nu le judec, nu ca si reusesc...
si nu cred ca lor li se mai pare ciudat, vorbesc normal cu noi si sunt constiente ca daca toate fetele s-ar iubi cu fete nu am mai avea nevoie de baieti. Decat pentru copii, evident....si apoi va omoram sau ce? laughing
Nu ma lua in serios, toata ziua am fost ametita. Ei cu ale lor si noi cu ale noastre. PEACE! happy

| Ekcstsy a răspuns:

Pff de acum iei la rand toate categoriile sexuale? Sincer am o parere aiurea pentru ca in jocurile lor sexuale, folosesc majoritatea dildouri si strap-onuri care practic sunt organe masculine artificiale, deci tanjesc dupa barbati laughing

| DLeonard a răspuns:

Fiecare om este cu orientarea lui. Daca lor le place sa simta un deget in organul genital si nu un penis este strict problema lor. Mai bine intrebai ce credem despre bisexuale, aia da intrebare.

| Becanee explică (pentru DLeonard):

O postez imediat si pe aia. xD.

| StauDeSase a răspuns:

As face sex cu 2 lesbience happy