| FORMULADTI a întrebat:

Cum fac si eu doamne iarta-ma sa-mi excit prietena bre, sut cu ea de 2 saptamini, da am mai fost impreuna cu un an in urma. Si nimic frate nu se excita si gata, nu mai vorbesc de sex. Ce dracu sa-i fac s-o vad odata ca are orgasm oral sau macar se excita ea are 16. dau funda mersi!

Răspuns Câştigător
| Dracce a răspuns:

Poate nu-i place ce facilaughing.
Cand faci sex cu ea yao frate usor, poate esti prea repezit.Saruto pe tot corpul(in special in zona abdominala).

8 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Ei...poate se excita dar nu arata. incearca sa fii mai tandru cu ea, s-o saruti pe gat, pe abdomen, pe umeri s-o tragi de par sau... daca iti permite atinge-o pe zona ei intima.

Eu doar ti-am raspuns la intrebarea, dar nu sunt de acord cu asta. Daca e cuminte nu te-ar lasa...

| byankaa a răspuns:

Eu ma excitdaca ma saruta unu pe gat :-s incearca si u da bine ca nu toate fetele sunt l fel big grin

| irinamaria a răspuns:

Sinucide-te,asta ne va ajuta pe toti!

| irinamaria a răspuns:

Nu baby! rolling on the floor))) astept ceva mai bun rolling on the floor))

| FORMULADTI explică (pentru irinamaria):

Vai de **** ta...

| irinamaria a răspuns (pentru FORMULADTI):

Aha rolling on the floor)))mori faaaa.sau ce oi fi

| panturucristina a răspuns:

Poate ca este mai timida si nu vrea sa iti arate ce simte, sau poate e din cauza varstei.cel mai bine e sa-ti iei inima in dinti si sa discuti cu ea despre asta.asta e parerea mea. oricum,e fata, trebuie sa-i oferi multa atentie, asa sunt fetele.

| georgiz a răspuns:

Cum iti faci iubita sa ajunga orgasm?
Poate te astepti sa iti spun o formula magica sau secreta prin care sa o faci sa aiba orgasm.asta depinde de la femeie la femeie…Bun… acum hai sa punem cap la cap niste idei ca sa ramanem cu ceva din articolul asta… eu chiar vreau sa te ajut, Fiecare femeie este diferita. Tu ai placerea si onoarea sa descoperi la fiecare femeie in parte ce si cum ii place sa fie alintata si satisfacuta. Fi curios… atinge-o… vezi cum reactioneaza…sarut'o in zonele ei mai sensibile studiaza-i fiecare gest, fiecare miscare, reactie nonverbala observa cum si ce ii place mai tare si tine minte… Intreab-o ce ii place. EXPERIMENTEAZA si invata preferintele ei! Ai putea incerca si sa-i aflii fanteziile