| LuSsYy a întrebat:

Cum fac un baiat sa recunoasca ca ma place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa pe victima, abordeaza-l ca esti suparata pe ceva anume, si incepe sa te invinuiesti pentru toate cele, si adu in discutie ca pe tine nu te place nimeni si nimeni nu te iubeste si nu tine la tine si ca te simti asa straina in lumea asta, si poate ca isi va da drumul si va zice ca totusi e cineva care te place si ca acela este el happy

4 răspunsuri:
| ȚiganTranspirat a răspuns:

Ii dai niste bani sau ceva de valoare.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Pai daca te place un baiat iti va spune la un moment dat si iti va cere nr de telefon... daca nu inseamna ca te place mai mult ca pe o prietena si nu vrea sa inceapa o relatie cu tn.Iti spun eu ca atunci cand un baiat se indragosteste de o fata face tot posibilul sa fie cu ea, asa ca stai linistita

| Tumblroid a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Nu-i chiar asa..asa cazuri 20%

| DiaVp a răspuns:

Nu prea se poate.Baietii sunt foarte incapatanati. Daca e un baiat, cum sa zic,"nesimtit" nu il faci sa recunoasca nici intr-o mie de ani.