| GoodLuck10 a întrebat:

Hey, cum sa-l fac pe un baiat sa recunoasca daca ii place sau nu de mine? happy

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Nu trebuie ca el sa iti recunoasca verbal. De multe ori nu suntem autentici. Daca il intrebi asta direct poate sa iti dea alt raspuns decat cel adevarat.

Afli cel mai bine vazand cum se comporta in preajma ta. Iti zambeste? Te priveste asa patrunzator? Iti cauta prezenta?

Daca nu se intampla aceste lucruri, nu dispera.

Da-i tu de inteles chestiile astea si vezi cum reactioneaza.

Nimeni nu iti recunoaste asa pur si simplu ce simte. Ar fi mult prea usor sa fii ranit. Ar putea profita oricine de chestia asta.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Crezi ca nu recunoaste sau nu doreste sa te minta?

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Dacă te place o să-ţi spună, nu trebuie să-l faci sa recunoască.

| lucky_6605 a răspuns:

Du-te intr-un loc retras si intreaba-l normal ca nu iti va raspunde langa prieteni isi va pierde reputatia si prieteni isi vor bate joc de el s.a.m.d
Apropo incearca sa fi prin preajma lui dar nu tot timpul va fi obsesiv si te va crede o obsedata

| AdrianBica a răspuns:

Joaca teatru, saruta-l, intreaba-l si o sa afli...

| XoxoGosippGirloxoX a răspuns:

Pai intreaba-l laughing))))

| GoodLuck10 explică (pentru XoxoGosippGirloxoX):

Si daca nu vrea sa-mi spuna? laughing

| Florin_Zaraf_1997 a răspuns:

Simplu. tortura happy

| GoodLuck10 explică (pentru Florin_Zaraf_1997):

Si cum anume sa-l torturez? laughing