| Andreea.:) a întrebat:

Cum faci un baiat care te place sa recunoasca? plsplspslpslpslplsplsplspls ajutati-ma! chiar am nevoie urgent de raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| cotzobel a răspuns:

Daca el nu vrea sa faca pasul asta acum, mai asteapta. daca intr-adevar te palce iti va spune tie sau prietenilor tai...alta solutie nu este.sau nu vrei sa il obligi recunoscandu. i ca. i place de tine punandu. i cutitul la gat?hee hee.asteapta ca nu se intampla nimic daca mai astepti putinhappy

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Astepti pana va fi pregatit sa o faca. Orice alta metoda are ca rezultat punerea lui pe fuga.

| Parintele a răspuns:

Si al ce te ajuta asta? iti creste inima ca l-ai facut?

| moonY a răspuns:

Dar el stie ca te place?

| anonim a răspuns:

Pune-i pistolul la tampla, si sa vezi cum recunoaste.rolling on the floor

| FearNoEvil a răspuns:

Gadila-l pana recunoaste laughing.

| mircea a răspuns:

Stii? recunoasterea daca se face cu vorbe, poate fi si mincinoasa. mai bune sunt faptele, dar dureaza ceva si trebuie sa-ti dai si tu seama ca te place. daca nu ai rabdare risti sa fortezi un raspuns care s-ar putea sa nu-ti placa!

| tukhey23 a răspuns:

Eu zic sa il intrebi, daca tie teama. astepta anihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Te-ai îndrăgostit lulea.
Lasă-l pe el să spună fără constrângerea ta.
Pa, pa.