| dragos2010 a întrebat:

Cum faceti sa sarutati o fata?
(o intrebati sau direct)

9 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

Te uiti in ochi ei ii cuprinzi obrazul cu palma, te apropi incet, dai capul intr-o parte si ii atingi buzele de vreo doua ori, dupa va puteti juca cu limbile, succes

| lays a răspuns:

Pai depinde de fata. e ok sa o si intrebi dar cel mai dragut e sa ii dai de inteles.priviri,buze.exista apropierea aia dinaintea "furtunii"laughing. isi da seama ca e fatalaughing. e frumos si un sarut furat...:X:Xdar cum am zis, depinde de fata.sa nu te trezesti cu vreo palma(in caz ca nu e iubita tabig grin)

| Pedala a răspuns:

Ma rog de ea pana cedeaza psihic.

| chandnisharma a răspuns:

Nu-i asa ca ai 11 ani? lol laughing)
direct o saruti dar trebuie sa gasesti un moment potrivit si cel mai important sa fii sigur ca te place ca altfel s-ar putea sa te alegi cu o palma :d

| soare a răspuns:

So intrebi e nasol lasatyva dusi
de val

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In zilele noastre fata face primul pas, tie nu ti-a spus nimeni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evită să o întrebi, că s-ar putea s-o dai în penibil. Nu te năpusti nici brusc pe ea, să n-o sperii. Ia-o ușurel de mânuță și vezi cum reacționează. Apropie-te încet de ea și o să înțeleagă ea care-i treaba. Dacă nu se trage înapoi și nu respinge contactul, cel mai probabil înseamnă că ai undă verde și poți să-i vâri limba pe gât. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| dragos2010 explică:

LOL...chandnisharma am 14 anirolling on the floor