| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum faceti pentru. a va gasi curajul sa intrebati o fata care va place daca ea va place?

Răspuns Câştigător
| irrumator30 a răspuns:

Nu intrebi asa ceva brusc? Ii spui tu ei ce sentimente ai pentru ea, incercand sa o iei de mana. Daca ea iti refuza acest gest, atuci e semn ca n-are rost sa mai continui. Daca ti-l accepta, dupa ce termini de spus ce ai pe sufletel, o poti intrea ea ce simte pentru tine.

Mult noroc!

5 răspunsuri:
| On3St4r a răspuns:

Bei și tu ceva înainte!

| Azµre a răspuns:

Vorbim cu ea mai mult până o scoatem afară o facem să se simtă bine și apoi îi dăm în cap cu vestea happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Tragi aer in piept, te inrosesti si-i spui

| Burlacu006 a răspuns:

Fumezi un joint si gata poti s-o intrebi ori ce vrei tu.

| UkD a răspuns:

Daca ai curaj sau nu... tot o sa o intrebi pana la urma, pur si simplu gandeste`te ca daca nu ii spui ce simti acum, nu o sa aflii niciodata daca`i place si ei de tine. Iar daca ei ii place de tine si nu ii spui, o sa renunte intr-un final si o sa inceapa sa-si petreaca timpu cu alt baiat. So, bea o votka inainte, si spune`i ce simti indiferent de raspuns : ))))