| Nimeni256 a întrebat:

Cum faci o femeie sa aibă orgasm?(ea neavând niciodată )

18 răspunsuri:
| Justme79 a răspuns:

Simplu o săruți, o atingi ușor și fin o strângi în brațe și gatahappy

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ea niciodata NU a reusit sa ajunga sa experimenteze senzatia unica a orgasmului, in acel caz este posibil sa o faci fericita printr-o cunilitie executata in stil... ''meserias''. big grin

| mihai69 a răspuns:

Îi lingi cu talent clitorisul până se urcă pe tavan de plăcere.

| Mmcosmin a răspuns (pentru Justme79):

Ce simplu era...

| Justme79 a răspuns (pentru Mmcosmin):

Ca fata ce te așteptai sa Îți spun detalii picante am zis și eu ceva drăguț totul depinde de ambii

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sună un prieten

| Mmcosmin a răspuns (pentru Justme79):

Multumesc oricum;-)). Am sa raman la lucrurile simple si dragute.

| Justme79 a răspuns (pentru Mmcosmin):

Cu drag happy

| Paul754880338 a răspuns (pentru Justme79):

As fi jurat ca gandirea feminina nu este deloc simpla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"ea neavând niciodată" sa sigur că nu a avut niciodată. Îți spune asta ție pentru a nu părea panarama și pentru a te face pe tine sa crezi că e una cuminte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Paul754880338):

Păi nu e, nici pe departe.
Ea spune că vrea un lucru, dar vrea altul. Ce probabil se încadrează în hardcore laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebi ce-i place si ii faci ce-i place.
Trebuie sa-i apesi butoanele care o duc la cer.

| Justme79 a răspuns (pentru Paul754880338):

Nu toate femeile sunt la fel cum nici bărbații nu se încadrează toți în aceași categorie deci ai putea sa rămâi surprins plăcut de anumite aspecte in ceea ce privește gândirea unei femeihappy

| LoveSleep a răspuns (pentru Justme79):

"Nu toate femeile sunt la fel cum nici bărbații nu se încadrează toți în aceași categorie deci ai putea sa rămâi surprins plăcut de anumite aspecte in ceea ce privește gândirea unei femei"

Nu cred că e cazul în situația de față.

| romeo78 a răspuns:

Lipsa unui orgasm poate avea cauze medicale, prin o lipsă hormonală, de natură psihică, fata nereușind să se relaxeze și să trăiască momentul.
Pentru o astfel de situație, cel mai bine ar fi de mers la un psiholog amândoi și să discutați această problemă.
Căci nu este vorba doar despre orgasm, poate fi vorba inclusiv de faptul refuzului unui act sexual.
Situația este complicată și necesită răbdare din partea partenerului.
Foarte bine poate face, dacă sunteți singuri, creșterea gradului de intimitate, până la a umbla prin casă împreună doar în lenjerie intima.

| Justme79 a răspuns (pentru LoveSleep):

Posibil să ai dreptate era doar o simpla opinie nu am generalizat cred că, in cazul de față era vorba despre persoana mea laughing)

| Nyarlathotep a răspuns:

Cauti pe alta care are orgasm usor si rapid.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O gîdili la talpilaughing