| AnonimAnom a întrebat:

De câte ori este bine ca o femeie sa aiba orgasm pe zi?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar cand face sex. De cate ori, depinde de ea si de partener.

| Goete a răspuns (pentru darrio2007):

Depinde de ea si de partener - sau parteneri :p

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sunt femei care nu au deloc orgasm, si altele care au orgasme multiple, asta nu depinde de ea sau de cate ori este bine sa aiba orgasm pe zi, este genetic, unele au altele nu au.

| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa aiba orgasm de fiecare data cand are sex.

| Emilian65 a răspuns:

De cate ori doreste inima ei.

| Hammurabi a răspuns:

Din punctul ei de vedere, de câte ori are chef.
Nu există restricții nici la prea puține, nici la prea multe.

Din punctul lui de vedere... de câte ori reușește să i-l producă.
Dar când începe să i se întunece privirea e bine să se oprească. laughing

| Goete a răspuns:

Mereu este bine cand are orgasm.

| Goete a răspuns:

O femeie poate avea mai multe orgasme inclusiv la un singur act sexual, daca partenerul se ocupa de ea. Deci chiar poate avea multe orgasme intr-o zi

| anonimuIl a răspuns:

De 2 ori și al 2 odată cu bărbatul.

| MValentin a răspuns:

Sunt niște întrebări aici... zici că abia ieri ati ieșit din peșteră si ați nimerit cumva pe internet...

| Mar1cika a răspuns:

De cat mai multe ori pe zi

| iKOSTIN a răspuns:

Femeia are orgasme multiple, genul ca le pierde numarul daca te ocupi bine de ea. Deci e bine sa aiba caci asta spune ca e iubita cum trebuie!