| Slasshy a întrebat:

Cum faci un barbat sa aiba orgasm?

Răspuns Câştigător
| christina1370 a răspuns:

In orice caz, la ei e mult mai usor decat la noi. Pai... prin practici sexuale. Adica, sex. happy Oricare tip se sex ii duce la orgasm. Poate fi normal, oral, chiar si handjoburile ii incanta. Cred ca cei mai fericiti sunt in cazul sexului oral, care ii duce si cel mai rapid la orgasm. happy

| Ycu a răspuns (pentru christina1370):

De fapt sexul normal (vaginal) e cel mai rapid, pentru ca excita toti nervii penisului, cel oral e doar moda luata de la japonezi cine altii laughing

| christina1370 a răspuns (pentru Ycu):

Si eu care am crezut mereu ca sunteti mai incantati de celalalt.thinking

20 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Sa intrebi cum aduci un barbat la orgasm e ca si cum ai intreba cum agiti o sticla de suc.
Pe bune acum! Tu esti ori proasta, ori ai 10 ani!

| Azµre a răspuns:

Îi freci barosul...
Îi sugi acadeaua
Îi dai fleașca
Îi dai scorbura

Ita câte variante ai?!

| Azµre a răspuns:

Păi ce întrebare e asta? Cum duci un bărbat la orgasm auzi și tu întrebare. Aștia ar trebui eutanasiați.

| Xpressurself a răspuns:

Se descurca singuri, nu trebuie sa faci tu prea multe. Mai bine invata-i tu ce iti place tie.

| Ycu a răspuns:

Vai ce problema, eu zic sa nu te mai gandesti la din astea ca o sa dai de barbatu care o sa aiba orgasm numai cand te vede goala si o sa ramai cu buza umflata, spre deosebire de voi orgasmul nostru este adevarat (de fiecare data).

| christina1370 a răspuns (pentru Ycu):

"spre deosebire de voi orgasmul nostru este adevarat" genial! happy Pai voi sunteti cei mai castigati aici.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Ycu):

Eh,daca v-ati pricepe mai bine ar fi si la noi adevarat de fiecare data laughing

| Ycu a răspuns (pentru Necunoscut112):

Vai ce rea esti, este vorba de anatomie mai la unele femei e nevoie de 15 minute sa aiba orgasm si daca barbatu nu e experimentat sau anatomic construit sa reziste atat nu o sa aiba orgasm niciodata. Nu e vb numai de priceperea barbatului, dar slava cerului s-a inventat dildou rolling on the floor. Toate cele bune Denisa :*.

P.S: da barbatii apreciaza mai mult sexul oral dar nu inseamna ca il aduci mai repede la orgasm prin asta.

| christina1370 a răspuns (pentru Ycu):

Poate daca te pricepi foarte bine? thinking oricum, e binevenita o parere de tip in cazul asta. happy

| costelus25 a răspuns (pentru christina1370):

Inseamna ca partenerul tau il intereseaza doar placerea faptului in sine a sexului(de preludiu voi nu a-ti auzit?)

| christina1370 a răspuns (pentru costelus25):

N-are a face... Eu am intrebat daca sexul oral poate sa duca mai repede la orgasm decat cel normal. Ycu a spus ca nu, ca e preferat de barbati, dar ca nu duce. Si eu am intrebat, nici daca tipa se pricepe bine? adica..in absolut nicio situatie? am intrebat pur si simplu...

| hotdesire a răspuns:

Prin sex: manual, oral, normal, anal.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru hotdesire):

Imi place cum suna "sex manual"hee hee

| mel24 a răspuns:

:rolling on the floor hai ca m-am prapadit de ras :rolling on the floor :rolling on the floor bv baieti :rolling on the floor :rolling on the floor

| Dariuspeerta a răspuns:

Sex:oral, manual, anallaughing

| DeleteAcount a răspuns:

Dezbracate atunci cind se uita la tinebig grin

| M4D4L1N a răspuns:

Ii faci un oral de nota 10+ si asta e!

| Geo_Juga_1983 a răspuns:

Ii introduci degetarul in anus timp de 3 minute... Futa-te Dumnyiezo!