| reginutza a întrebat:

Cum faci prima oara cand te saruti. adica pentru prima data si cum procedezi ce miscari sa folosesc happy happy happy

3 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Important e sa-ti scoti din minte ideea ''ce sa fac? nu stiu nimic'' si sa te lasi dusa de val.
N-o sa fie de prima oara un sarut foarte reusit, dar..pe parcurs o sa inveti.
Nu e greu!
Si nici nu sarutam toti in acelasi mod.
Prima oara lasa-te condusa de partener, faci ceea ce face si el.
Eventual poti cauta pe youtube filmulete care te invata sa saruti, sunt unele in care iti spun ce sa faci cu pas.
Te pup!

| KillSuckers a răspuns:

Salut.
Stai relaxată. În primul rând, nu e nevoie de o "formula"winking
Vine totul de la sine.

| EdyJr a răspuns:

Te stresezi prea mult. Totul vine de la sine. E normal. O sa-ti dai seama pe parcurs cum e. Daca partenerul te iubeste n`o sa te judece daca nu saruti perfect. Nimeni nu saruta perfect prima oara. Dar o sa inveti.