| Paine2222 a întrebat:

Prima oara cand saruti, cum ar trebui sa procedezi? (stiu ca pare stupid, dar e mai bine ca pentru PRIMA oara sa folosesti si limba?). straight face ...si nu vreau raspunsuri de genul "Intreaba-ti parintii".

4 răspunsuri:
| nimicaici a răspuns:

La primul meu sarut am folosit limba, si l-am muscat de o gramada de ori!laughing

| lilly12345678 a răspuns:

Pai.daca ti se pare scarbos sa folosesti limbaa nu o face daca saruti prima oara atunci incearca normal...winking.e mult mai bine asawinking

| Satanique a răspuns:

Fa ce vrea muschiu' tau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un sarut asa normal e rece, normal ca '' ar trebui sa folosesti limba'' si nu asa se numeste, spune-i sarut frantuzesc, ca nu suntem la strategii de excitat baiatul sau fata...