| BUBY_2239 a întrebat:

Cum faci sa creasca iti penisul de la 8cm la 15cm?

8 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Mananci spanacwinking

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Daca vrei sa-ti creasca p**a, mananc-o p**a si-ncearca s-o pisi pe gura

| ciresicaSiatat a răspuns:

Tragi de ea

| PlaiCuBoi a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorma da scurt esti numa 8?

| Lucian_4323 a răspuns:

Mica,mica dar ridica big grin

| gigel68 a răspuns:

Legi o caramida sau o sticla cu apa de cap. in timp o sa ajungi la 20-30 cm. in 2 ani am ajuns la 28 cm... o am ca un snur (lunga si subtire)

| AudColorat a răspuns:

Toarna putina coca cola pe ea!

| edysonataarctica a răspuns:

Un caz ar fi sa iei steroizi, ceea ce nu e indicat iar altul ar fi sa te masturbezi in fiecare zi gandindu-te la persoana iubita.