| XCancerX a întrebat:

Ce pot face sa imi creasca penisul mai mare? Am 15 ani si marimea penisului este de 15cm, dar vreau sa fie mai mare. Ce pot face?
Ofer funda!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Stiinta si cercetarea medicala nu a descoperit pana in prezent nicio metoda de modificare a dimensiunii penisului, in concluzie nu pot fi modificate lungimea sau grosimea nici prin metode chirurgicale, nici prin folosirea unor produse minune sau anumite aparate. Dimensiunea "barbatiei" tale este cat se poate de normala pentru aceasta varsta avand in vedere ca in acest moment deja depaseste cu mult lungimea medie de 12, 73 cm a penisului barbatilor maturi din tara noastra. Nu ar trebui sa intri in panica fiindca in cazul tau probabil ca va mai creste chiar si cu putin (1-2 cm) la fel cum vor mai creste si restul organelor tale pana la maturizarea completa. Marimea tuturor organelor existente intr-un organism este determinata genetic si se dezvolta constant pana la maturizare pe baza informatiei genetice inscrise in cromozomi din ADN. De asemenea trebuie sa-ti amintesc sau sa-ti spun acum daca nu ai stiut, ca adancimea tot si medie a unui vagin de fata/femeie adulta, considerat normal dezvoltat este cuprins intre 9 si 11 cm, in consecinta cu penisul actual poti satisface sexual fara probleme marea majoritate a femeilor. In plus orice barbat chiar si super dotat isi va folosi pe parcursul unui act sexual atat degetele cat si buzele si mai ales limba pentru satisfacerea partenerei sale. Trebuie doar sa Incerci. I-ti doresc succes.

| MistretulPufos a răspuns:

6 inchi (15 centimetri) e marimea medie internationala, esti ok, plus ca o sa mai creasca pana la 21 de ani

| Narcys08 a răspuns:

Sa trollezi sau sa iei Viagra. Tu alegi! SUCCES! happy