| LonelyLoner92 a întrebat:

Cum faci sa uiti cat mai rapid o persoana cu care ai avut o relatie(care nici macar nu a implicat sex-ul) abia de doua saptamani?

P. S. A fost prima data cand am avut o astfel de relatie cu vreo fata.

4 răspunsuri:
| DenisPericolPublic a răspuns:

Cu cateva beri se rezolvalaughing. Sau poti sa te combini cu mai multe fete si vei uita de prima(pe moment). depinde.

| AndreiDrogaru a răspuns:

Cu timpul o sa uiti mai asteapta doar nu vrei sa uiti asa repede nu? laughing ce coincidenta rolling on the floor. asteapta macar 1 luna si sa vezi ca o sa uiti daca nu te gandesti la ea. poate in o saptamana fundita? big grin

| Rusnac_Sorin-mihai_1980 a răspuns:

Daca e prima ta dragoste, sau ce ai simtit tu pentru ea in momen tul acela, nu o vei putea uita asa usor, iar daca pentru tine a fost doar o distractie sau satisfactie atunci totul depinde de gindirea ta

| LonelyLoner92 explică (pentru Rusnac_Sorin-mihai_1980):

Deci ea a fost prima mea prietena, a fost prima fata pe care am tinut-o de mana pe care am sarutat-o etc insa eu nu am fost primul pentru ea iar ea nu ma mai bagat in seama dupa ce n-am mai vorbit asta este chestia, oricum nu am avut relatii sexuale sunt inca virgin si acum dupa 2 ani de cand m-am despartit de ea dar faza este ca inca nu o pot uita de ce oare?