| diana_7832 a întrebat:

Ce faci cand fostul inca te mai cauta, desi este implicat intr-o alta relatie?

Răspuns Câştigător
| ioana_5498 a răspuns:

Ignora-l, sigur nu vrea nimic serios nici cu tine nici cu actuala. Nu merita sa-ti pierzi timpu' cu trecutu'.

Ps: Fa-ti un iubit, vei uita, si nu o sa mai acorzi mare importanta cautarilor ex-uli.

Succes

5 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Il ignori daca cumva nu indragesti nehotaratii!

| fabiola a răspuns:

Ii dai ignore!

| andreea_8479 a răspuns:

Vb cu el...vezi c are d gand. dar daca stai bine sa t gandesti daca v ati impaca ar putea face acelasi lucru sh cu u(o poate cauta p cealalta at cand sunteti impreuna)mai bine uita lwinkingbaieti sunt multiwinking...

| anonim21 a răspuns:

Depinde ce sentimente ai pentru el, in orice caz daca ai de gand ceva pune-l intai sa aleaga, in niciun caz sa nu te multumesti cu jumatati de masura, fara compromisuriwinking