| Alinushaaaa a întrebat:

Ce parere aveti? Cum faci un baiat sa se simta bine in preajma ta? Cum ar trebui sa se poarta o fata ca sa cucereasca un baiat. big grin Funda

2 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Depinde si ce baiat este.Dar de obicei tot ce trebuie sa faci este sa mai intri in vorba cu el si cel mai important sa-i zambesti. Daca faci asta el deja te va considera altfel decat celelate.Prima oara e mai greu pana incepi sa intri in vorba cu el si alea ca pe urma lucrurile vin de la sine.

| traveler a răspuns:

Heiii.esti fata si ca atare pastreaza-ti statutul asa.Nici un baiat nu te va baga in seama daca din prima te faci "scai'. Lasa lucrurile sa mearga de la sine si nu tremura ca vai al pierzi, daca te-a remarcat treaba lui.Stii vorba din popor? Alearga, alearga insa citeodata mai fate ca te impiedici.Adica fii mofturoasa insa nu fi prea distanta.Hai pa si asteapta nitel sa mai cresti ca"fitele" astea le ai genetic in sange, ai sa vezi ca imi dai dreptate.Am glumit este timpul de la revedere si iti urez succes.