| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii faci pe baieti sa aiba orgasm? Sa simta placee maxima...

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

La ei e mult mai simplu, nu-ti bate capul! Maibine documenteaza-te despre Petting, preludiu si igiena impecabila (mai ales manuala!) si afla cum sa ajungi tu, ca la voi e "ceva" mai greu! Success!

16 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Tin sa il contrazic pe harciog. Poti ajunge la orgasm si cu "restrictii". Daca nu faci cu prezervativ si ramane fata gravida (ipotetic vorbind) ce o sa se intample? O sa urmeze pe site intrebarea "Cum ii faci pe baieti sa fie niste tati responsabili?". Fiti seriosi, prezervativul nu ca te fereste de sarcina, ci si de boli cu transmitere sexuala. Poti avea orgasm si cu prezervativ, daca sunt sentimente, actul sexual vine de la sine happy

| Encore a răspuns:

Vezi sa ajungi tu la orgasm, lasa-l pe baiat ca el se descurca...

| cris82ro a răspuns:

Pai du si tu putin la extrem preludiul. si apoi. pac imediat punctu` culminant. Nici nu stie ce l-a lovitbig grin GARANTAT!

| gabriela_7862 a răspuns:

Incearca sa descoperi ce-i face placere cel mai mult, chestie care o poti face intr-o "sedinta " de mangaieri reciproce, care sa nu se finalizeze neaparat cu o partida de sex. un truc (pentru a face un barbat sa innebuneasca de placere) ar fi sa alternezi miscarile lente cu cele rapide, dar fara sa-l atentionezi; trebuie sa-l iei prin surprindere. si cand spun "miscari", nu ma refer doar la cele din solduri, ci si la mana, limba, etc. incearca si iti vei da singura seama ce-i face placere. bafta!

| zuzumic a răspuns:

Dc ai vrea asta adica u nu te multumesti sa o faci cu iubitul tau cu care ai o relatie destul de lunga? caty ani ai? vrei sa stii cum sa faci baieti sa simta placere maxima dar u nu sti cee ace ii excita cam aiurea para te ai pregati pentru meseria de centura .scuza.ma ca zic... e ok k vrei sa it faci prietenul ferikit dar daca exprimarea ta e corecta(pe baieti)... fetita draga ai o problema

| LaR1sA a răspuns:

Trebuie sa fii inteligenta si sa'i gasesti locurile in care se excita cel mai tare...dupa...totul vine de la sine...

| ALY_2447 a răspuns:

Draga... inainte de toate baietii nu sunt obiecte ivarti cheia la spate si start ai facut ceva depinde si de ei sa se simta bine nu intotdeauna numai de noi fetele daca esti prietena lui si te iubeste poate s eva simti bine doar vazandu-te in schimb daca este un oarecare si vrei sa il innebunesti poti sa ii descoperi foarte usor punctele sale erogene orice baiat carui ii sunt stimulate punctele sale erogene nu-ti va rezista mai mult de 10 min. Dar vreau sa o contrazic pe gabriela cand faci un baiat sa innebuneasca de placere dar il mentii prea m ult in suspans risti sa se razgandeasca sa ii treaca orica dorinta si sa ramai tu in suspans lung pana data viitoare deci toate cu masura draga... mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa fii ffff, activa in timpul actului sexual cu gemete din ce in ce mai intense si fara sa-i restrictionezi adica ceva de genul cu prezervativ si fara sa ejaculezi in mine...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E simpu fff simplu saruturi pasionale tandrete s punctul G atunci se vor simti in al 9-lea cer

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum ii faci pe baieti ca sa te placa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draciti

| yoshicumine a răspuns:

Asta chiar nu e o intrebare prea buna...aici depinde de fiecare c atu are... fetele sunt f diferite in pat

| A_4435 a răspuns:

Pfff...fiecare baiat cu stilul luibig grin...de ex prt meu moare cand sunt sus si fac cerculetele din solduribig grin

| helo12 a răspuns:

Stiintific i-ar placea sa aiba si un orgazm prelungit si unu puternic deci ar fi bine sa te opresti pentru cateva s cand incepe sa geama, faci asta de cateva ori apoi o iei tarewinking

| loree_2596 a răspuns:

Pai.in primul rand nu cred ca tu vrei sa-l faci sa se simta in al noualea cer doar pentru a demnostra ca poti? daca chiar il iubesti si si te iubeste si el nu aveti nevoie doar de un loc sigur si toate vin de la sine happy. chiar si prin atingeri mici poti sa-l faci sa se simta bine, dar la fiecare baiat este diferit.si e bine sa folositi un prezervativ impotriva unei sarcini nedorite happy. take carewinking

| inna_1579 a răspuns:

Eu zic ca in timpul unui act sexual trebuie sa lasi totul ganduri, rusine sa iti dai frau liber ideilor si sa te lasi purtat de val (e valabil pentru amandoua pers care fac un cuplu