| aleza21 a întrebat:

Cum faci un barbat sa te iubeasca?

Răspuns Câştigător
| MsdfdsSeArde a răspuns:

Eu sunt baiat ...si dupa parerea mea... cel mai bine ar fi sa il tragi cu tine intr'un loc mai intim si sa'i spui ce simti (varianta directa)
(varianta indirecta) il privesti, incearca nu prea insistent asa mai cu coada ochiului si vezi daca el te priveste... incearca sa'l faci sa rada dar nu insistent.adica cand ti se mai iveste o ocazie mai zici si tu ceva amuzant (dar nu un banc) nu stiu de ce, dar fetelor nu li se potriveste sa spuna bancuri (fara suparare)(dar sa continuam) deci te uiti la el cu coada ochiului si vb... ori pe mess, ori intr'un loc mai retras, si daca incearca sa te sarute, nu fi timida

Sper ca ti'am fost de ajutor cat de cat.Pa pa

7 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Se spune ca trebuie sa lupti pentru persoana iubita, dar daca ea nu te iubeste nu are rost sa mai continui!

| zuzu a răspuns:

Sa ajungi sa-i fii o prietena foarte buna
sa-i fii alaturi mereu
sui la bine si la greu
sa-l ajutsi cand are nevoie.
sa fii saritoare
dragutsa
amuzanta
sincera
wahlaughing care pretentsii au barbatii astialaughing
si`... sa-l intelegi mereuhappy

| Andreea3219 a răspuns:

Dragoste cu de-asila nu se poate

| deadea23 a răspuns:

Nu poţi face pe nimeni să te iubească.

| Liada a răspuns:

Fii tu insuti, si daca te va placea -e al tau.insa daca nu.nu pierde timpul in zadar.MERITI MAI MULT! bafta

| FaraNume_7993 a răspuns:

Nu poti sa faci un barbat sa te placa!winking
Fi uh insuti si daca te place bine, daca nu asta este!happy
papa

| ραтяίcία a răspuns:

Nu poti face pe nimeni sa te iubeasca
fi tu insati si poate te va iubi
este important sa nu te ascunzi sub alta masca