| AndreeaCristina12 a întrebat:

Hey TPU, daca un barbat nu s-a indragostit de tine de la inceput, credeti ca mai este vreo sansa sa il faci sa te iubeasca?

15 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu cred. Poate sa ajunga sa tina la tine, dar nu cred ca se poate indragosti.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Niciodata

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Dacă câștigi la loto te cere direct de nevasta

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, pentru ca oamenii nu se schimba si nu apare ceva magic care sa-l faca subit sa-si schimbe impresia despre tine si sa te iubeasca.

| dullcat a răspuns:

Buna.Cam dificil de raspuns.Nu putem sti. Poate daca ai oferi detalii, un context? Daca doresti, desigur.E vorba de cel din postarea de pe 3 septembrie?

| AndreeaCristina12 explică (pentru dullcat):

Da…s au intamplat foarte multe chestii de atunci.

| Hyperion7 a răspuns:

Da.
Trebuie doar să îl faci să își dea seama ce a pierdut.

| Marius22222222222 a răspuns:

Da

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Da,atunci când vede că aveți lucruri în comun,te găsește atractiva,carismatica, inteligenta, pe placul lui, da.
Totuși nu forța lucrurile, știu cum este să nu fie totul reciproc, trebuie doar să găsești alta persoana care o sa te merite cu adevărat.

| Ilovedinero a răspuns:

Normal, ai auzit de vajitorie?

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Cu siguranță

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Nu.

| Konstantinos99 a răspuns:

Nu,exceptie daca reusesti sa ii atragi atentia ca ai anumite atuuri care le cauta (te face speciala) si nu le-a observat.

| Peachdelight a răspuns:

Răspuns corect NU.

| Oanix21 a răspuns:

Da