| alexandraaaaaj a întrebat:

Cum faci un barbat sa se ataseze de tine asa incat sa te iubeasca mult si sincer?

Răspuns Câştigător
| AndreyG a răspuns:

Buna intrebare. Iti raspund din ce vad zi de zi. Problema fetelor e ca vor baieti mai "smecheri, rai" sa le iubeasca. Ei bine iti zic eu ca iti pierzi timpul, si astfel de baieti nu te vor iubi niciodata mult. nici sincer. Stii ce barbat te iubeste deja mult si sincer? cel care e langa tine sau te priveste din departare dar nu zice nimic. Acel barbat te iubeste mult si sincer. dar unele fete sunt oarbe si nu realizeaza.

11 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Trebuie sa ii faci mult sex oral.
Eu imi ador iubita pentru asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu despre asta este vorba. Dacă el o să te iubească mult și sincer depinde de el. Tu trebuie să fii naturală și atât. Fii tu. Asta ar trebuie să fie de ajuns ca el să te iubească mult și sincer. Dacă nu se va întâmpla, înseamnă că nu el e pentru tine. Înseamnă că altcineva trebuie să te iubească mult și sincer. Baftă!

| Zabbyel a răspuns:

happy iubeasca mult si sincer = niciodata n-ai sa gasesti acele cerinte cam grele mai ales pentru noi barbatii happy

| LineGuide a răspuns:

Atrage-l prin felul tau de a fi, nu prin cum arati.Fa-l sa iti intre sub o dominatie, dar fara sa-l tii sub papuc. Profita de slabiciunile lui pentru femei si folosestele pentru ati atinge scopul.
Mult noroc!

| alexandraaaaaj explică (pentru LineGuide):

Cum sa profit de slabiciunile lui?

| LineGuide a răspuns (pentru alexandraaaaaj):

Imi gasesti id-ul la mesaje... daca esti intr-adevar interesata cauta-ma!

| moartetiganilor a răspuns:

Excita-l!

| GossipGirL93 a răspuns:

Salut trebuie sa fii sincera sa fii simpla asa cum esti si nu trebuie sa faci ceva anume baietii iubesc simplitatea..Si daca tine la tine o sa te iubeasca pentru ce esti tu dar nu pentru ce faci!

| kagome17 a răspuns:

Fi misterioasa si suprinzatoare.fai surprize placute si arata-i ca il iubesti mult.

| vasilicalambru a răspuns:

Faci gauri in prezervativ fara ca el sa stie.

| VirGiveMe a răspuns:

Asta nu se face se simte. 50% din raspunsurile de pana acum sunt (cum sa iti spun eu frumos) IN BATAIE DE JOC, NU poti face pe cineva sa te iubesca.

PS: 30% din cei care au postat nici nu cred ca au avut vreodata vreo prietena deci...