| Lyndsey a întrebat:

Cum i-ai spune unui baiat ca-l placi? Si in ce cadru? Vreau detalii, imi plac detaliile.winking

Răspuns Câştigător
| Madayna a răspuns:

Nu i-as spune, i-as arata.
As petrece mai mult timp cu el, l-as invita in oras, la o plimbare prin parc, as glumi cu el. Ca sa pot vedea daca si el ma place, nu ma arunc cu capul inainte si cand colo el sa nu ma placa. El trebuie sa faca primul pas.

5 răspunsuri:
| onlinetpu a răspuns:

Buna!
cred ca pot sa te ajut mai ales cand vine vorba de baieti happy
pai daca e intens ce simti pentru eu e foarte usor happy trebuie doar sa ai curaj
intr-o zi ( daca ti-e prieten) spune-i ca, crezi ca simti ceva mai intens decat ''prietenia'' asa se v-a deschide subiectul. Daca nu il cunosti prea bine da il iubesti / placii din priviri spune-i intr-o zi buna ..asa el vrea sa se imprieteneasca cu tine sau daca nu vorbeste cu el si incearca sa fi cel mai aproape de el si sa fiti prieteni uite asa se va naste o scanteie intre voi! VI CURAJOASA happy
funda?

| Chronical0111 a răspuns:

Pai sugereazai asta sau spune-i direct happy sau varianta muuuult mai usoara: spune unei prietene bune sa ii spuna ea dar sa o faca de parca ar spune vreun secret sau sa sugereze asta cand este ea, tu si el... whatever, ideea este ca e mult mai simplu si o va lua si ca flirt daca afla din alta parte si tu sa nu te apuci sa negi. Poate doar sa razi asa putin incat sa-si dea seama. Te prinzi tuwinking

| Chronical0111 a răspuns (pentru Chronical0111):

Sugereaza-i... sorry sunt pe tableta si am un autocorect idiot happy

| kandaraki a răspuns:

Il saruti pur si simplu pe neprins de veste, dupa ce isi revine din soc sau intreaba ce a fost asta, il mai saruti odata. Va intelege la sigur, daca nu e prostut

| MissMerryM a răspuns:

Baieti odata ce le spui si-o iau in cap. Asa ca eu nu as arata as astepta un semn de la el ( o tachinare, o privire, chesti de astea copilaresti ) iar apoi as continua si eu la fel, ca el ...pana cand unul din nou va face urmatorul pas imposibil daca ne tachinam asa sa nu faca el ceva sau eu. ( ex : puteti sa va tachinati si apoi el sa se intereseze de numarul tau, id, facebook si asa mai departe. Sau puteti sa face-ti tot posibilul sa ramane-ti singuri si atunci ori vine un sarut ori niste vorbe dragute ) Iar daca nu functioneaza inseamna ca nu are interesez decat de a face misto happy dar in cele mai multe cazuri un baiat simte si el atractia la fel ca si noi. Cel mai bun sfat e sa nu ii spui ci sa ii dai de inteles bine dar depinde si de baiat poate fii timid, poate fii golan trebuie sa te adaptezi si sa il studiezi din umbra iar apoi vei stii singura ceea ce trebuie sa faci kiss