| Isabela96 a întrebat:

Cum ii poti spune unui baiat ca il placi?

7 răspunsuri:
| yoAnonimul a răspuns:

Uite asa: Baiatule... te plac!

| Isabela96 explică (pentru yoAnonimul):

Nu chiar direct....ca nu stiu cred ca sar uita la mine ca la felu 3

| iGo a răspuns:

"Buna, te plac"

| Dan1989P a răspuns:

Buna! Il poti invita la un suc, poti vorbi cu el si astfel va puteti face o parere unul despre celalalt.Incet, o sa inteleaga ca il placi ( si daca nu intelge chiar asa, mai usor, fa-l si tu sa inteleaga ). Iti spun un lucru : baietii sunt mai inchisi in ei, si nu-si fac sentimentele cunoscutewinking.

| KeporLove a răspuns:

Cu sentimente curate, sinceritate acodata intr-o convorbire romantica creata fata in fata sau mesenger
Bafta!

| RilaIepur a răspuns:

Intai incepi sa vorbesti cu el mai des, sa va apopiati si dupa ceva timp poti sa ii spui foarte usor tot ce gandesti tu despre el. Il iei intr-un loc sa fiti doar voi doi si ii spui ca il placi.
Daca ai legat o legatura cu el bravo, deci trebuie doar sa treci la fapte.

| Olivia_Ivan_1997 a răspuns:

Ii spui direct