| Crysty1996 a întrebat:

SAll as vrea sa stiu ce parere aveti despre acest laptop fiindca l-am achizitionat de curand si vreau sa aud si pareril voastre pe el m-am jucat crysys 2 si call of duty modern warfare 3 cu detalii toate detaliile la maxim si nu am avut nici un cadru mai scazut pana acum unii zic ca am dat bani pe el aiurea voi ce credeti?
Vreau sa imi spuneti daca este bun sau nu din toate punctele de vedere!
DAU FUNDA! Restu VOt!

Răspuns Câştigător
| fabilescu a răspuns:

Raport calitate-pret foarte buna.dar cu banii aia iti faceai un pc din piese alese de tine si nu aveai nicio problema.pe laptop oricat de nou ar fi el daca te joci o ora incontinuu s-a dus bateria

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Chiar ai dat banii pe el aiurea,*** daca vrei gaming ia-ti o consola(Xbox360, PS3...)Nu laptop care se incalzeste repede.

| fabilescu a răspuns:

Acest laptop....care ca nu vad niciun linkthinking

| Crysty1996 explică (pentru fabilescu):

Scz am uitat sa pun linkul uitel aici si te rog dati si tu cu parerea
Linku http://www.cel.ro/......-gf610m-l/

| Crysty1996 explică (pentru fabilescu):

Pai mie imi trebuie mai mult fiindca sunt tot plecat si mi-am luat laptopu acesta fiindca m-am gandit ca mai ma joc cate ceva in timpu liber si mai am un PC
Multumesc oricum

| fabilescu a răspuns (pentru Crysty1996):

Raport calitate-pret foarte buna.dar cu banii aia iti faceai un pc din piese alese de tine si nu aveai nicio problema.pe laptop oricat de nou ar fi el daca te joci o ora incontinuu s-a dus bateria