| mihaella99 a întrebat:

Ce seriale imi recomandatii? vreau si detalii big grin! multumesc :* dau funda la cele mai multe seriale si detaliile lorwinking

1 răspuns:
| Biancamaaii a răspuns:

The Vampire Diaries- numele iti cam spune totul...e ff dragut Pretty Little Liars-despre un grup de prietene dintre care una a murit si acum lor li se fac farse si asta e super The Secret Circle- despre niste adolescenti care au desoperit ca sunt vrajitori si acum incearca sa invinga raul 90210-despre viata unor adolescenti si cam atat big grin. Funda?batting eyelashes