| Maria_3164 a întrebat:

Care este cel mai bun mod de ai spune unui baiat ca-l placi?

Răspuns Câştigător
| xdeex a răspuns:

Pai depinde de baiat. Poti sa jucati un joc gen adevar provocare procent sau intrebare si sa-l intrebi cat la suta te place si indiferent de raspuns ii zici ca tu pe el mai mult de atat, sa faci glume cu el de genul: de ex daca nu se pricepe la ceva la care te pricepi tu ii zici: ar trebui sa ma faci prietena ta ca sa te invat. Sper ca te-am ajutat big grin

13 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nu spune-i, arata-i!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La o cină romantică!
Pa, pa.

| Luori a răspuns:

De ai spune? Prin limbajul trupului, condus cu ajutorul creierului, daca functioneaza.

| ElenaErika a răspuns:

Sa ii descrii persoana perfecta pentru tine"baiatul ideal' si sa aiba toate caracteristicile lui " parul, ochii, inaltimea, etc", si sa fie exact asa cum e el. Cauta contactul cu el si fal sa te priveasca ca pe ceva de care el are nevoie, care ii lipseste. Succes!:*

| andrei a răspuns:

Daca zici pe mess sau cehsti din astea o sa zica ca nu ai ce face cu timpul liber

"imi placi!"

| minnieee a răspuns:

Să ii spui în faţă făra ocolişuri.

| Optimus7 a răspuns:

Te iubesc + imbratisare+ sarut

| D3edii a răspuns:

In fata.prin mesaj sau pe messhappy
Funditzsa?smug

| Gabitza a răspuns:

Nu inteleg de ce sa-i spui tu? Din punctul meu de vedere un baiat ar trebui sa faca INTOTDEAUNA primul pas!

| MarinaElkhatib a răspuns:

Fii tu insuti si exprima direct sentimentelewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mess happy

| georgi01 a răspuns:

.Eu cred ca ar trebui sa o iei incet...deveniti buni prieteni si poate intr'un loc linistit ii poti spune cea ce simti cu adevarat. Sper ca sfatul meu sa te ajute...Multa bafta!

| jem24 a răspuns:

Daca nu esti sigura ca si el simte la fel no way, niciodata e penibil