| fana1fp a întrebat:

Cum ia-ti spus primului baiat ca va place de el.Sau daca nu ia-ti spus si va spus el cum ia-ti aratat cal placeti? v-ati sarutat atunci sau altadata.Partenerul stie ca nu ai mai sarutat adica simnte daca tu nu ii spui.Va rog spuneti-mi.

3 răspunsuri:
| Raiiiisa a răspuns:

Daca ai de gand sa-i spui unui baiat ca-ti place de el,te-as sfatui sa nu o faci,adica la mine a fost putin nasol,baiatul si-a luat-o in cap si tot nua am ajuns unde am vrut,daca el te place si e sa fiti impreuna,stai calma ca va face el pasul.
Depinde de partenerul cu care te saruti,daca are experienta isi poate da seama, supa experienta ta.
Dar asta nu prea conteaza, poti fi sincera si sa-i spui, pana la urma nu trebuie sa ai o anumita scoala pentru asta, trebuie sa traiesti momentul si sa te bucuri de elhappy

| KinderBeeeib a răspuns:

Eu i-am spus celei mai bune prietene ca imi place de acel baiat iar ea s-a dus si i-a spus mai tarziu si am fost impreuna iar daca ma saruta pe loc eu ii dadeam o palma pentru ca nu eram impreuna nici de 5 minute iar el vroia sarutari? Dar nu a facut-o iar acum pot spune ca suntem fericiti, ma rog AM FOST.

| superdemi a răspuns:

Pe mine m-a sarutat el, iar daca tie iti place de el lasa-l sa-si dea seama singur si fa toate aceste semnale pentru asta din videoclipul urmator www.youtube.com/watch?v=X73T6kI6OJM.