| Nico97 a întrebat:

Cum pot sa-i atrag atentia unui baiat?

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Priviri, zambete!

11 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Un sut in oua, si sigur il faci atent

| Nico97 explică (pentru Purec):

Ultima oara cand am incercat sa-i trag un sut m-a prins de glezna si m-a daramat.In orice caz, ai perfecta dreptate. big grin

| neutrino a răspuns:

Il strigi pe nume!

| Nico97 explică (pentru neutrino):

Am inteles.Deci ies din casa in halat de baie si urlu ca dilia "A*****e! Treci aici chiar acum!", desi sta la 1 km distanta de casa mea.Mersi oricum pentru ideea simpla si totusi utila.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Fa-i un cadou scump

| Fernando9Torres a răspuns:

Da-i doua palme peste cap si zi(zambind):Ba, dalmatianule, ce faci? happy

| Nico97 explică (pentru Fernando9Torres):

Eu i-am dat in cap, el mi-a raspuns cu o palma pe fesa stanga. :'(

| Ammizzu a răspuns:

Sa vorbesti cu el, sa ii zambesti, ii faci cu ochiul

| xCrazyGirl a răspuns:

Fugi pe langa el urland, mereu functioneaza laughing

| DyRUS a răspuns:

Mici atentii! happy

| Xander94 a răspuns:

Probabil ii afli conturile pe retelele sociale :p si asa afli la ce o dat like ce-i place ce pagini si daca incepi prima cu un "buna" nu te musca nimenihee hee