| maria_2139 a întrebat:

Cum sa atrag atentia unui baiat?

Răspuns Câştigător
| miruna854 a răspuns:

1.
Sunt mai multe metode de a capta atentia unui baiat in afara de ochii dulci, buze umezite, fluturatul parului si alte banalitati de genul asta, baiatul poate fi captat si prin metode mai putin traditionale un baiat e prins imediat cand o fata repeta gesturile lui in mod subtil si foarte natural. El este atras de fata fara sa stie de fapt cauza.
rasul zgomotos. La inceput baiatului ii va fi un pic straniu,(ce-i cu fata asta, s-a imbolnavit?) dar apoi el va cauta motivul acestui ras, care de fiecare data il enerveaza. Timbrul vocii fetei ii va intra in cap, si daca ea mai este si tzatzoasa, atunci e super! Zambetul natural al unei fete eliberate intotdeauna atrage atentia. O fata care pare degajata, fara probleme, usoara in comunicare place mai mereu.
Personal, captez atentia astfel: la inceput par ca sa zic asa, neajutorata, singura, mititica in lumea asta mare si rea, unde sunt asa multi baietei buni, dornici sa ajute intreb ceva, orice, nu conteaza, ma fac ca nu inteleg, el hai sa-mi explice 2.Prividu-l insistent, zambindu-i, fiind des prin preajma lui, Funda?

2 răspunsuri:
| GeosBIOS a răspuns:

Facandu-ti temele pentru la scoala si lasand, la o parte, pentru urmatorii 8 ani TPU-ul.

| Vibrations a răspuns:

Sărută-te cu una din prietenele tale. Sigur îi vei atrage atenția!