| mirsliantichei a întrebat:

Cum ii dau de inteles ca-l plac? Mi se pare ca orice as spune, suna stupid. Si nu vreau sa o spun pe mess, pentru ca dupa totul va fi... ciudat. Adica imi va fi cam aiurea ca luni sa ma duc la scoala si pur si simplu sa il sarut de parca facem asta de 5 ani.
Deci vreau sa i-o spun in fata... dar cred ca este cam timid... si e mereu inconjurat de oameni cu care nu prea am mai vorbit. Nu pot doar sa-l iau de mana si sa-l trag afara din clasa ca pe caine lol.

Răspuns Câştigător
| toxiclife a răspuns:

Parerea mea este sa ii dai de inteles ca il placi si fara sa ii spui in fata happy dupa aia va decurge totul de la sine mai ales daca e un baiat de "gasca". daca e tipul de baiat care pauzele si le petrece in clasa si care invata mult tip "tocilar" iti va fi mai greu happydoarece tu va trebui sa faci preimul pas

3 răspunsuri:
| crysty08 a răspuns:

Daca e tocilar ai mult de furca pentru ca tocilari sunt foarte timid dar poate ai noroc s anul fie vorbeste cu el propune-i s ava plimbati prin parcbig grin

| Cigαяєttє a răspuns:

Pai daca il prinzi odata singur ar fi ocazia perfecta sa-i spui ca-l placihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai zis spune-i-o in fata e timid doar pentru ca te place.